BioBazar Portal Ekologiczny EkoExpo

Jesteś tutaj: Strona główna » Co słychać w E!stilo » Czerwiec 2014

Czerwiec 2014

Napisz siebie od nowa!

 

Fioletowy bez pachnie słodko. Kwitną kasztany. Do wazonu wstawiłam konwalie. Coraz więcej słońca. Są też burze. Natura bujnie rozwija się. A co z nami? Tak jak przyroda wokół nas również pragniemy piąć się w górę, rozkwitać. Aby to się stało, musimy zmieniać się. To nie jest łatwe, bo lubimy to, co nam znane. Dla każdego, kto czuje w sobie naturalną potrzebę poprawy jakości swojego życia – stworzyliśmy program E!stilo Wellness (Challenge). Wartością bezcenną jest zdrowie. Czy dbasz o nie? Chcemy mieć też świetną figurę. Tak jak doktor Gilbertem Renaud uważam, że nie ma żadnego sensu dążyć do popularnego w mediach ideału kobiety chudej jak patyk. To marzenia są siłą napędową o zmian. Nadaj im siłę. Wierzysz, że dasz radę? – Oczywiście – przekonuje Emilia Żurek w tekście pt. „Na początku była myśl” – Wystarczy tylko wziąć odpowiedzialność za to, czego pragniemy.

 

Ambasadorką programu E!stilo Wellness (Challenge) została Davina Reeves. Piękna, ciepła i serdeczna kobieta, miss Nowego Jorku, która wybrała życie u boku Polaka w Polsce. W naszym magazynie rozmawiamy z nią o wielkiej zmianie, na którą się zdobyła. Udowodniła, że warto, że jest to możliwe. – Małe kroki to wielkie zmiany – podkreśliła Davina.

 

Chcesz być szczęśliwa, wierna sobie, skromna? Taką stara się być aktorka i pisarka Iza Kuna. W wywiadzie mówi, że wychodzi jej to tak po prostu. Spróbuj się nią zainspirować! Pamiętaj, wszystko we własnym rytmie – w tym miejscu polecam wywiad z Karoliną Kudłacik.

 

Podkreślamy też, że to, co jemy, wpływa na to, kim jesteśmy, jak działamy, jak myślimy. Mocny nacisk kładziemy na zdrową, świeżą kuchnię. Jak zawsze Irek Ciara i Marta Krawczyk przygotowali dla Was smakowite przepisy. Przeczytałam je i pomyślałam, że chyba zaraz oderwę się od pisania, i pójdę do kuchni, żeby coś ugotować. W tym numerze oliwę stawiamy w roli głównej. Odkrywamy jej nowe, nieznane oblicze, podpowiadamy, jaką wybrać.

 

Już za dwa miesiące wakacje. Może wybierzecie się razem z naszą dziennikarką do barwnego Maroka? Wielokrotne pobyty w tym kraju nauczyły Dominikę przyglądania się własnej samoświadomości, akceptacji siebie i miłości.

 

Niestety, nie ma zbyt wiele czasu, aby być szczęśliwym. Aż trudno uwierzyć, że Polska staje się najbardziej roześmianym państwem świata. O tym w swoim felietonie pisze Piotr Bielski. To już się staje. 

Pozdrawiamy czerwcowo!

Dodaj komentarz

Komentarze