BioBazar Portal Ekologiczny EkoExpo

Jesteś tutaj: Strona główna » O E!stilo

O E!stilo

Moda na eko staje się powszechnym zjawiskiem. 
E!stilo magazine wychodzi jej naprzeciw, tworząc pismo będące doskonałą lekturą dla wszystkich, także tych, którzy dopiero pragną wkroczyć w świat bardziej harmonijnego stylu życia. Razem twórzmy modę na eko, zdrowy tryb życia i slowlife

 

 

e!stilo magazine jest lekturą pokazującą najnowsze ekotrendy w świecie mody, urody, designu, kuchni i kultury.

W przystępny sposób podpowiada jak ekologicznie i aktywnie spędzać czas oraz jak zostać świadomym konsumentem. Na łamach magazynu promujemy ekologiczne kampanie i akcje tematyczne, udzielamy fachowych konsultacji z różnych dziedzin, podróżujemy po ekomiejscach w Polsce i na świecie.

 

Będąc pismem o charakterze opiniotwórczym przykładamy wielką wagę do merytorycznej zawartości magazynu. Tworząc artykuły współpracujemy  z wieloma organizacjami pozarządowymi, które znane są z aktywnych działań w sferze ekologii i na rzecz zwierząt, takich jak: Polska Akcja Humanitarna, Polska Zielona Sieć, Fundacja ViVa!, WWF, Klub Gaja.

Naszych bohaterów dobieramy spośród znanych ludzi wspierających “zieloną” ideę, ale oprócz tych bardzo zaangażowanych (m.in. Iza Miko, Agata Buzek czy Michał Piróg) pojawiają się u nas także gwiazdy propagujące metodę "małych kroków"... W myśl maksymy, że jeden mały krok człowieka czasem stanowi wielki skok dla ludzkości.

Dodaj komentarz

Komentarze