Jesteś tutaj: Strona główna » Blog » Kosmetyki Mineralne Lily Lolo

Kosmetyki Mineralne Lily Lolo

Na temat tego czym charakteryzują się kosmetyki mineralne można znaleźć w sieci dziesiątki, jeśli nie setki artykułów .. W większości przypadków podchodziłam do tego bardzo sceptycznie.

Do czasu kiedy nie odkryłam marki kosmetyków mineralnych Lily Lolo.

Używanie kosmetyków rozpoczęłam „z marszu”.   Od razu zaczęłam  używać kosmetyków  na co dzień, omiatając twarz samym tylko pudrem mineralnym zamiast stosowania fluidu i zwykłego pudru. I pierwsze dni były... dziwne. Bo byłam przyzwyczajona do pełnego makijażu, czułam więc, jakby moja twarz była "naga".  Jednak mimo małego dyskomfortu przez kilka pierwszych dni  moja cera zaczęła się poprawiać.  Przy stosowaniu (tylko!) przez okres tygodnia moja cera odznaczała się o wiele ładniejszym kolorytem, wyglądała  na zdrowszą, miała mniej zaskórników, a pojedyncze wypryski pojawiały  się na mojej twarzy bardzo rzadko. Puder Lily Lolo wyleczył mnie również ze zmian hormonalnych, choć trudno w to uwierzyć, kuracje przepisywane przez lekarzy, nie miały takiego efektu jak kosmetyki naturalne stosowane przez okres jednego miesiąca.  W związku z tym, uciążliwe wypryski, które występowały z różnym natężeniem, uzależnione od faz cyklu miesiączkowego są o wiele mnie widoczne i bolesne. Osobną zaletą jest fakt, że puder mineralny nosi się bardzo "lekko" - to prawda, że puder taki jest na twarzy praktycznie niewidoczny i że wcale go nie czuć.

 

  

 

Weszłam  również w posiadanie swojego pierwszego różu do policzków  Lily Lolo – Oh La La, który to kolor do dziś kocham miłością dozgonną. Wcześniej uważałam, że róż jako codzienny  kosmetyk jest mi niepotrzebny, dziś jest to moja największa kosmetyczna mania.  Róże Lily Lolo charakteryzują się lekkością i naturalnością,  może je stosować każdy, niezależnie od rodzaju cery. Dzięki różowi moja twarz wydaje się być rozpromieniona przez cały dzień, a oprócz tego, że ja czuje się lepiej we własnej skórze, zauważa to również otoczenie w którym się poruszam.

 

  

 

Kosmetyki te są niezwykle wydajne, i cena która dla studenckiej kieszeni może wydawać się dość wysoka na pewno się zwróci . W cenie dłuższego użytkowania, pełniejszej kieszeni -  bo zredukuje to koszty leczniczych maści i przede wszystkim pięknej, zdrowej cery.

 

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka