Jesteś tutaj: Strona główna » Baza Wiedzy » MODA / DESIGN » Bambusowa mysz komputerowa?

Bambusowa mysz komputerowa?

... czemu nie! W dodatku jeżeli produkty są starannie wykonane, z najwyższej jakości surowców pochodzących z ekologicznych upraw.

 

Ciekawe czy to już nowy trend wkraczający na polski rynek, czy tylko chwilowy powiew "świeżości". Nie mniej jednak coraz częściej widuje się produkty inspirowane środowiskiem, wykonane z naturalnych materiałów, ale zgodne z nowoczesnym stylem życia, funkcjonalnością i zaprojektowane "by cieszyć oko". Jedną z marek, które postanowiły wyspecjalizować się w tego typu produktach jest eBamBoo.

 

Póki co w ofercie znajdują się 3 produkty: bezprzewodowa klawiatura z myszką, kalkulator oraz radio. Jak pisze producent: "materiał, z którego wykonany jest produkt, pochodzi z ekologicznych upraw, co stanowi o jego najwyższej jakości", a co więcej: "produkt jest ECO przyjazny i bezpieczny dla ochrony środowiska, ze względu na wytworzenie go z polimerów występujących w przyrodzie. Całkowicie ulega rozkładowi i nie uwalniają do środowiska szkodliwych substancji."

 

Każdy z produktów wykonywany jest ręcznie i istnieje możliwość jego indywidualizacji poprzez nadrukowanie loga, inicjałów itp. Analizując zbiór cech, które posiadają produkty eBamBoo sprawia, że stają się one nie tylko obiektem designerskich gadżeciarzy, ale przede wszystkim funkcjonalnym, nowoczesnym produktem. Czas pokaże i zweryfikuje, czy nasz rynek jest gotowy na ten trend.

 

 

 

zdjęcia pochodzą ze strony producenta: www.ebamboo.pl

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka