Jesteś tutaj: Strona główna » Baza Wiedzy » RODZINA » Dzieci płaczą z czystej złośliwości

Dzieci płaczą z czystej złośliwości

Z najnowszych badań wynika, że dzieci płaczą w nocy, bo są złośliwe.Kamery zainstalowane w dziecięcych pokojach wykazały, że dzieci tak rozplanowują w czasie swe wycie, aby wypadało dokładnie wtedy, kiedy rodzice otwierają butelkę wina albo po raz pierwszy od 3 miesięcy przymierzają się do odbycia stosunku seksualnego.

8-miesięczny Kyle Stephenson mówi: „Jeśli myślą, że mogą mnie zostawić samego bez żadnego źródła rozrywki poza zabawkową komórką, to srodze się mylą.

Poza tym, nie miałbym najmniejszego problemu z samodzielnym udaniem się do toalety, ale po prostu kocham wyraz obrzydzenia na ich głupich twarzach, gdy muszą sobie poradzić ze smrodliwymi wydalinami mojego ciała”.

Prof. Henry Brubaker z Instytutu Badań opowiada: „Poprosiliśmy rodziców, aby pogrozili palcem swoim dzieciom i powiedzieli «Koniec z ta ściemą. Wiem, w co pogrywasz, i tym razem ci się nie uda.» W 90% przypadków dzieci po prostu wzruszały ramionami i wracały do snu.

Niektóre następnego dnia zostawiały w swoich łóżeczkach liścik, w którym przepraszały za to, że są takimi ćwokami”.

Jednak Stephenson ostrzega: „Chyba czuję, że wyrzyna mi się ząb, więc właściwie mogą wyrzucić ten pakiet DVD ze wszystkimi odcinkami «House of Cards», który dopiero co sobie kupili”.

Na podst. Babies cry out of spite, The Daily Mash

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka