Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » ŻYJĘ ŚWIADOMIE. PRELEKCJA EKSPERTA ESTILO!

ŻYJĘ ŚWIADOMIE. PRELEKCJA EKSPERTA ESTILO!

Szlachetne zdrowie…. – rymował niegdyś Jan Kochanowski. Gdybyśmy tylko wiedzieli, dlaczego coraz częściej je tracimy? Medycyna akademicka nie zna odpowiedzi na to pytanie. Medycyna naturalna uważa, że tracimy je w wyniku niezdrowego stylu życia oraz nadmiaru toksyn. To prawda, ale tylko częściowa.

Dlaczego bowiem, jeśli mamy 100 osób, które dokładnie tak samo żyją – kilka z nich dotknie cukrzyca, kilka choroby tarczycy, a inne nowotwór? Wszystko staje się jasne, jeśli w modelu powstawania chorób uwzględnimy również rolę umysłu i stresu. Obecnie cierpimy głównie na tzw. choroby degeneracyjne lub autoimmunologiczne, takie jak: nowotwory, choroby stawów, układu krążenia, itd. Charakteryzują się wysokim poziomem autoagresji, czyli wygląda to tak, jakbyśmy niszczyli swoje własne zdrowie. Skoro umysł steruje wszystkim procesami w ciele, to oznacza, że ma on duży udział w powstawaniu i rozwoju tych chorób.

 

 

Na konferencji dowiesz się, czym jest oś zdrowia, na której powstają choroby. Psychosomatyka to już nie teoria, ale sprawdzona wiedza naukowa. Jeśli pragniesz poznać w pełni holistyczny (ciało, umysł i emocje) model zdrowia oraz praktyczne sposoby profilaktyki chorób zapraszamy na konferencję. Poznaj 10 Złotych Zasad Zdrowia.

 

Prelekcje prowadzi Ekspert Estilo: Krzysztof Mencel. Coach zdrowia. Znawca naturalnych terapii zdrowotnych i tak zwanej medycyny stylu życia. Autor wielu artykułów o zdrowiu, pasjonat psychosomatyki i medycyny kwantowej. Twórca i promotor innowacyjnej metody „10 złotych zasad zdrowia”. Współwydawca magazynu Estilo – promującego holistyczną drogę do zdrowia która wiedzie poprzez aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także poprzez pracę ze świadomością.

 

Certyfikowany trener technik rozwoju osobistego i stress management. Od 20 lat doskonali wiedzę o życiu, poszukując praktycznych rozwiązań, jak połączyć stresującą pracę zawodową z dużą rodziną i zdrowym stylem życia.

 

Śledź kampanie na FB TUTAJ!

NAJBLIŻSZA KONFERENCJA JUŻ 13 MARCA! ZAKUP BILET!

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka