Jesteś tutaj: Strona główna » Baza Wiedzy » AKCJE I INICJATYWY » Świąteczny jarmark Eko Różności

Świąteczny jarmark Eko Różności

W pierwszy weekend kwietnia odbędzie się wielkanocna edycja Świątecznego Jarmarku Różności. W trakcie jarmarku, w godzinach 12.00-18.00, budynek Artbemu wypełnią produkty regionalne, rękodzieło artystyczne, zdrowa żywność, a także stoiska lokalnych przedsiębiorców. 


- Motywem przewodnim wielkanocnej edycji jest ekologia oraz, co nie zaskakuje, Wielkanoc. Zapraszamy na kreatywne warsztaty i animacje, podczas których dowiemy się co można zrobić z wikliny papierowej, nauczymy samodzielnie wyplatać koszyki wielkanocne, podpowiemy, jak stworzyć ozdoby wielkanocne, jak z pozornie niepotrzebnej tektury można zrobić niesamowite dekoracje, czy też biżuterię recyklingową z niepotrzebnych ubrań. Nie zabraknie także warsztatów, podczas których będzie można stworzyć i udekorować własnoręcznie wykonaną pisankę - zachęca organizator Świątecznego Jarmarku Różności.

W czasie Świątecznego Jarmarku Różności będą także wydarzenia artystyczne: 
05.04 (sobota) 
- godz. 13.00 Spektakl "Posprzątane" (wstęp wolny), 
- godz. 18.00 "Musical Artbem Show" (bilety 10/15 zł);

06.04 (niedziela) 
- godz. 13.00 Teatralny Poranek Bajkowy "Morska Przygoda" (bilety 10 zł), 
- godz. 16.00 Koncert Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II, pod dyrekcją Marty Sulewskiej i Bogny Wojtkielewicz "Ach, śpij kochanie - kołysanki znane i nieznane" (wstęp wolny).

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka