Jesteś tutaj: Strona główna » Baza Wiedzy » AKCJE I INICJATYWY » Projekt Owocny Rozwój - potrzebne wsparcie!

Projekt Owocny Rozwój - potrzebne wsparcie!

Darmowe warsztaty będą odbywać się regularnie w lipcu i sierpniu w Zatoce Sztuki w Sopocie. Więcej informacji oraz dokładne daty warsztatów podamy na naszej stronie internetowej Owocny Rozwój na przełomie czerwca i lipca.

 

"Żyjemy w czasach, kiedy nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej schorowane. Na każdym kroku bombardowani jesteśmy reklamami różnego rodzaju fast foodów, słodyczy oraz napojów gazowanych. Kolorowe opakowania i zabawki  zachęcają do wyboru produktów, które w wielu przypadkach są szkodliwe dla zdrowia i rozwoju człowieka, a którym ulegają nie tylko dzieci, ale także dorośli. Jednym z głównych sposobów przeciwdziałania temu problemowi wydaje się być edukowanie najmłodszych połączone z budowaniem świadomości rodziców. (...)

 

W związku z tym postanowiliśmy stworzyć przestrzeń dla dzieci do zabawy i kreatywnej ekspresji. Przygotowaliśmy autorski program szkoleniowy oraz bajkę Vita Minki, dzięki której dzieciaki dowiedzą się o zaletach owoców i warzyw. Poznacie Banana Mana, Beatę Sałatę, Jurka Ogórka, Monikę Paprykę, Igora Pomidora, Alinę Malinę, Tomka Poziomka i innych superbohaterów oraz ich supermoce. Dowiecie się co tak naprawdę znajduje się na półkach sklepowych, kim jest Reklamomag i dlaczego Banana Man zawsze wygrywa!"

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SAMEGO PROJEKTU - JEGO CELACH, ZAŁOŻENIACH I FORMIE,  A TAKŻE SAMYCH INICJATORACH, ZNAJDĄ PAŃSTWO KLIKAJĄC NA ZDJĘCIE PONIŻEJ

 

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka