Jesteś tutaj: Strona główna » Baza Wiedzy » AKCJE I INICJATYWY » Restauracja Raw Organic

Restauracja Raw Organic

czyli surowe wegańskie jedzenie w Krakowie

"Raw Organic to efekt fascynacji naturalnym surowym jedzeniem właścicieli tej wyjątkowej i jedynej w Polsce restauracji. Doskonałość tej idei polega na połączeniu niesamowitych smaków tej wyrafinowanej kuchni z 100% wartością odżywczą, dietetyczną i zdrowotną." - czytamy na stronie restauracji.

 

Strona restauracji na "dzień dobry" zachęca do dogłębnego obejrzenia, przeczytania i zanalizowania. Dostaniemy tam pełen pakiet informacji na temat misji, sposoby przyrządzania potraw. Dajemy ogromnego plusa za dokładny opis menu łącznie z cenami i przepięknymi zdjęciami. Jeżeli chodzi o samą filozofię tworzenia posiłków w Raw Organic, możemy przeczytać: "Używamy wyłącznie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, zimnotłoczonego oleju kokosowego z upraw biologicznych. Warzywa i owoce pochodzą z chronionych biologicznie upraw. Nie zabijamy wartości odżywczych wysokimi temperaturami dzięki czemu zachowują one maksimum witamin, minerałów, a także enzymów – dzięki czemu po naszych posiłkach organizm nie traci energii na ich trawienie, tylko czujemy natychmiastowy przypływ energii z jednoczesnym uczuciem nasycenia, ponieważ otrzymujemy taką ilość wartości odżywczych i błonnika, że od razu czujemy się przyjemnie najedzeni."

 

Po prześledzeniu strony www, a także fanpage'a na Facebook'u nabrałam ochoty na wycieczkę do Krakowa, chociażby tylko po to aby odwiedzić to miejsce. Pewne jest jedno: gdy tylko zawitam do tego pięknego miasta, pierwszym miejscem w którym zjem będzie Raw Organic!

 

zdjęcia pochodzą z fanpage'a na Facebook'u

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka