Jesteś tutaj: Strona główna » Baza Wiedzy » AKCJE I INICJATYWY » Tydzień Otwartych Drzwi Szkół Jogi 23-29 listopada

Tydzień Otwartych Drzwi Szkół Jogi 23-29 listopada

Ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez całą zimę - Tydzień Otwartych Drzwi Szkół Jogi 23-29 listopada br.

 

Organizator: Porozumienie Szkół Jogi

Szukasz sposobu, by zachować dobre samopoczucie, zdrowie i witalność, gdy za oknem jest zimno i szaro? Zacznij ćwiczyć jogę! To najlepszy sposób na uśmiech, energię, siłę oraz spokojny i otwarty umysł w trakcie jesienno-zimowych miesięcy.

Zastanawiasz się jak zacząć? Jaki styl jogi wybrać? Które zajęcia będą najlepsze dla Ciebie?

Skorzystaj z propozycji Tygodnia Otwartych Drzwi - renomowane szkoły jogi w Twoim mieście w dn. 23 – 29 listopada zapraszają na zajęcia.

  • ·         Lubisz być w ruchu? Wybierz Ashtanga jogę, dynamiczny styl, w którym płyniesz przez pozycje wraz z oddechem;
  • ·         Szukasz precyzyjnych instrukcji i zajęć dopasowanych do potrzeb Twojego organizmu? Zacznij od jogi metodą Iyengara;

 

O szczegółach akcji oraz stylach jogi przeczytasz na portalu BosoNaMacie.pl.

 

W czym pomoże Ci joga?

Niezależnie od stylu, jaki wybierzesz, ćwicząc jogę poczujesz, jak Twoje ciało rozluźnia się, nabiera elastyczności, siły, Twój umysł uczy się wyciszać i koncentrować, a z zajęć wychodzisz lekki, zrelaksowany i pełny energii.

  • Szukasz sposobu na poradzenie sobie ze stresem, zabieganiem, przemęczeniem, problemami ze snem, koncentracją? Joga jest idealnym rozwiązaniem.

 

  • Jeśli szukasz ulgi dla bolącego kręgosłupa – joga jest idealna. Przy poważniejszych dolegliwościach wybierz specjalne zajęcia terapii jogą, dla kręgosłupa lub zajęcia regeneracyjne.

 

  • Jesteś aktywny w innych dyscyplinach? Joga to idealne dopełnienie – rozciąga i zwiększa elastyczność, równomiernie wzmacnia ciało i wyrównuje asymetrię.

 

  • Jesteś w ciąży i chcesz się łagodnie wzmocnić i przygotować do porodu, znajdziesz dla siebie dedykowane zajęcia kobiece.

 

  • Joga jest dla każdego, bez względu na wiek i płeć. Przyjdź na grupy dla seniorów, ćwiczą z nami też 60, 70, 80 – latkowie.

 

Wstępem na zajęcia w ramach akcji jest „cegiełka”na rzecz rozwoju jogi w Polsce, a dodatkowo część zebranej kwoty Porozumienie Szkół Jogi przeznaczy na zdrowie i rehabilitację małej Zosi.

Dodaj komentarz

KomentarzeInowacyjna gospodarka