BioBazar Portal Ekologiczny EkoExpo

Jesteś tutaj: Strona główna

Przedświąteczny BioBazar

Zapraszamy na zakupy przed Wielkanocą wyjątkowo w piątek 29 marca!
Jaja, warzywa, mięsa, wędliny, sery, ryby, owoce, warzywa, słodkości, czego dusza zapragnie!

Życzymy wszystkim BioBazarowiczom wiosennych, smacznych Świąt!

Biobazar uruchamia współpracę z EkoExpo

BioBazar uruchomił nową stronę internetową. Prowadzona jest ona we współpracy z portalem EkoExpo.pl. Bardzo się z tego cieszymy, że będziemy mogli pracować razem nad promocją i rozwojem rynku eko w Polsce.

Nowy wystawca - Tygiel Smaków

Nowy sprzedawca to "Tygiel Smaków" z takimi smakołykami jak owoce i nasiona w różnych czekoladach (gorzka, mleczna, jagodowa, pomarańczowa).
Soki tłoczone i mieszane, syropy czyli zagęszczone soki owocowe dosłodzone zagęszczonym sokiem jabłkowym, czyli bez dodatku cukru. Wszystko są to produkty austriackie. 
Wyglądają smakowicie! Przyjdźcie spróbować!

Chemiczna gąbka

Zapraszamy do przeczytania tekstu o tym, jak naturalnie dbać o ciało. Całość do przeczytania w najnowszym drukowanym numerze e!Stilo. 

Najczystsza forma kapitalizmu

Zachęcamy do przeczytania wywiadu naszego dziennikarza Marcina Giełzaka o crowfundingu. Całość możecie przeczytać w najnowszym numerze e!Stilo.

Iza Kuna dla e!Stilo

Zwariowana, odważna, o ciętym języku. Jest nie tylko świetną aktorką i pisarką, ale też nauczycielm i matką. Iza Kuna jest przykładem na to, że można być szczęśliwym, wiernym sobie, i przy okazji bardzo skromnym. Zapraszamy do przeczytania całego tekstu w wersji drukowanej. 

Oliwa w roli głównej

Zapraszamy do przeczytania wspaniałego tekstu o oliwie w najnowszym numerze e!stilo. Ciąg dalszy w wersji drukowanej.